חיפוש
דלג על חיפוש
לחיפוש ביטוי מדוייק הוסף גרשיים
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

שניידר בתקשורת

04/04/2024
לאחרונה נחנכה בשניידר יחידת דיאליזה חדשה, המאפשרת להמשיך להעניק טיפול מוגן וממוגן עבור ילדים הנדרשים לדיאליזה. שניים מהם הם טיאגו ואביגיל הקטנים, שפונו מבתיהם בדרום והגיעו עם משפחתם לבית החולים. אמו של טיאגו: "זה מעניק ביטחון ומשחרר מאיתנו הרבה לחץ".
"mako"להמשך הכתבה...
02/04/2024
טקס מרגש במיוחד התקיים בבניין הזכוכית של מרכז שניידר בפתח תקוה. כל הפרטים.
"ynet פתח תקווה"להמשך הכתבה...
28/03/2024
ברחובות בני ברק הוא חובש ספודיק חסידי ומעיל שחור, בביה"ח שניידר הוא מסתובב בחלוק לבן וסטתוסקופ, וברצועת עזה הוא לבוש מדי זית וחמוש ברובה • סרן ד"ר יהודה סבינר מאמין שיש דרך להביא את החרדים לצבא, ובתור מי שמסע חייו נשמע כמו שילוב בלתי אפשרי, אולי כדאי להקשיב לו.
"ישראל היום"להמשך הכתבה...
24/03/2024
מאז ה-7 באוקטובר, אמנון רביב, הדוקטור הראשון בעולם לליצנות רפואית, מחלק את זמנו בין המחלקה האונקולוגית בבילינסון לבין מחלקת השיקום של פצועי המלחמה. במרכז הרפואי שניידר מנסה נטע בז'סקי, בדמותה של 'זזה' הברווזה, להמיר את הפחד של הילדים ברגעי צחוק. רגע לפני פורים, שמענו מהם איך מגייסים הומור כששום דבר מסביב לא מצחיקלהמשך הכתבה...
21/03/2024
בימים אלה מאושפזת במחלקה לטיפול נמרץ לב בשניידר דפנה בת ה-5, שממתינה להשתלת לב ומחוברת למכונת לב מלאכותי זמנית. כיוון שהיא מחוברת למכונה, התקשתה למצוא תחפושת מתאימה. שתי אחיות במחלקה החליטו לקחת את המשימה ועבדו יחד כדי להגשים עבורה את התחפושת עליה חלמה. "מה צריך יותר מחיוך אמתי ועמוק של ילד".
"mako"להמשך הכתבה...
20/03/2024
כבר בגיל חצי שעה החלו בעיות הלב של רוג'ין אבו-גוידר. כשהייתה בת שבע סבלה מדום לב, והרופאים שהחזירו אותה לחיים הודיעו כי תזדקק להשתלב לב. בשלב ראשון הושתל בה לב מלאכותי ואיתו הייתה מאושפזת במשך עשרה חודשים בבית חולים שניידר - עד שנמצאה לה תרומת לב.
"ידיעות אחרונות"להמשך הכתבה...
19/03/2024
במשך חודשים סבל אמרי מכאבי גב מטרידים, אך בדיקות שעשה לא הצביעו על ממצא חשוד. לנוכח התעקשותה של אמו המודאגת, הם קיבלו הפניה ל-MRI, במהלכה אותר גידול שהיה ממוקם בסמיכות לחוט השדרה וכמעט גרם לשיתוקו. הרופא המטפל בשניידר: "שמח שהצלחנו לנצל את חלון ההזדמנויות". האם: "כהורים, יש לנו אינטואיציות חזקות, וחשוב להקשיב להן".
"mako"להמשך הכתבה...
13/03/2024
הילדים מתרגשים לקראת חג פורים? גם אנחנו! אך רגע לפני התחפושות, הרעשנים ומשלוחי המנות, חשוב לזכור כי הממתקים והמשחקים במשלוחי המנות, עלולים להוות סכנה של ממש לתינוקות וילדים קטנים וגם הקפצונים והאיפור מזמנים לא מעט סיכונים. אז איך עושים את זה נכון? המומחים של שניידר מייעציםלהמשך הכתבה...
13/03/2024
לפני כחצי שנה התינוקת נפגעה מווירוס שתקף אותה וגרם לדלקת מסוכנת בלבה. הרופאים קבעו כי רק השתלת לב תוכל להציל את חייה. למזלה, לא עבר זמן רב והיא זכתה לתרומת לב. לאחרונה עברה בשניידר ניתוח להשתלתו וחייה ניצלו בזכותו.
"mako"להמשך הכתבה...
12/03/2024
הם סטודנטים לרפואה ועל הדרך הם גם עובדים במיון ילדים בשניידר כמתאמי שירות - תפקיד חדש שקיים רק בבית החולים לילדים. בעבודתם הם הגורם המלווה של המשפחה, והם דואגים להרגיע את ההורים והילדים.
"walla"להמשך הכתבה...
05/03/2024
שתי נשים, מציאות בלתי נתפסת ומפגש אינטימי ומרגש: חן אלמוג-גולדשטיין, שבעלה ובתה הבכורה נרצחו ב-7.10 ושהיתה בשבי החמאס עם שלושת ילדיה, נפגשה עם ד"ר אפרת ברון-הרלב, מנהלת מרכז שניידר, שהיתה אחראית לקלוט את ראשוני הילדים ששוחררו בעסקאות החטופים.
'ynet"להמשך הכתבה...
03/03/2024
כל ילד נולד עם חוברת הפעלה על פני רצף ה-DNA שלו. הוראות הפעלה אלו מעניקות הדרכה ברורה לגבי המזון המתאים לו, צורך בתרופה או בטיפול מציל חיים. המידע בחוברת ההפעלה נגיש הרבה לפני שמופיעים סימני מחלה. אז מדוע לא להשתמש ב-GPS הגנטי שיציל 370 ילדים כל שנה?
"הארץ"להמשך הכתבה...
19/02/2024
מאיה נולדה עם מום שפגע במראה החיצוני וגם לא אפשר לה לשמוע באותה האוזן. לאחרונה נערך במרכז שניידר לילדים ניתוח משולב, שבמסגרתו תוקנה האוזן שלה – גם חיצונית (אסתטית) וגם תפקודית. "הפרוצדורה מאפשרת שמיעה יחסית תקינה באותה האוזן, אף שבאופן טכני היא עדיין נותרת חסומה".
"mako"להמשך הכתבה...
19/02/2024
הילד הגיע עם תלונות על חום וכאבי בטן והחל לקבל טיפול במיון של שניידר. במהלך הערב החלה התדרדרות פתאומית וקריסת מערכות שהובילו לחיבור שלו לאקמו. אחרי בדיקות נוספות התגלתה הבעיה.
"walla"להמשך הכתבה...
10/02/2024
כבר מהמפגש הראשון ביניהם בסימולטור הטיסה בבית החולים שניידר, היה ברור שאת הקשר שנרקם בין רנ"ג ג' מטייסת 118 שמתנדב בבית החולים, לבין דניאל בן ה-14 שסובל ממום בלב - אף מלחמה לא תצליח לעצור. "המפגשים עם החיילים הפצועים מטלטלים את הנפש", אומר רנ"ג ג', "והביקורים אצל דניאל מעניקים לי אוויר לנשימה"להמשך הכתבה...
07/02/2024
ד"ר אורלי מיכאלי, יוצאת גל"צ, היא המומחית היחידה בארץ בתחום האונקוגנטיקה בילדים. למרות העיסוק היומיומי בילדים חולי סרטן, היא חייכנית, מלאת אופטימיות וצופה שבעתיד ניתן יהיה להגיע לריפוי מוחלט של המחלה. עכשיו היא חוזרת למיקרופון כמגישת הפודקאסט להורים של בית החולים שניידר.
"ידיעות אחרונות"להמשך הכתבה...
07/02/2024
בשנים האחרונות ראו עיניו של יומי דולב מעזר מציון, מראות בלתי נתפסים. ביום-יום הוא עוזר למשפחות של ילדים חולי סרטן ("נמצא איתן ממש דקות אחרי שקיבלו את הבשורה הקשה") ובמילואים – פועל במחנה שורה בזיהוי החללים. "התחלתי לנסות לברר מי מבין הנרצחים הוא חייל ומי אזרח. היה מאד קשה לזהות".
"mako"להמשך הכתבה...
05/02/2024
במהלך שיחת טלפון עם חברה בחו"ל, חובב הלגו ניר ברמי ז"ל חש ברע והתמוטט. מיצג לגו לזכרו, שעבדו עליו שנתיים וחצי, מוצג בשניידר ומספק רגעים של הנאה לילדים. "ניר היה עסוק תמידית בסיוע למעוטי יכולת והתנדבות", אומרת אמו שרית.
"ידיעות פתח תקוה"להמשך הכתבה...
04/02/2024
מירי הלל עובדת מאז 2009 כאחות במחלקה לרפואה דחופה של בית החולים לילדים שניידר בפתח תקווה. בין מקרים נפוצים של תאונות ביתיות לטיפול במחלות חורף, היא גם היתה חלק מהצוות שקלט את הילדים החטופים ששוחררו מידי חמאס.
"הארץ"להמשך הכתבה...
01/02/2024
לפני מספר ימים נקבע מותו של אורי ג'רבי, חייל שנפל בעזה. בימים האחרונים הושתלו איבריו בשני ילדים וכך ניצלו חייהם. בראיון למדור, מספר אביו של אחד מהם על תרומת הכבד שהצילה את חייו. אמו של אורי ז"ל: "יש כאלה שהמוות הוא סופי עבורם, אבל עבורנו יש הרבה נחמה בעובדה שבזכות אורי ניצלו חייהם של ילדים".
"mako"להמשך הכתבה...
עבור לתוכן העמוד