חיפוש
דלג על חיפוש
לחיפוש ביטוי מדוייק הוסף גרשיים
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

פרס מפעל חיים בהוראה ומחקר לפרופ' משה פיליפ

מרכז שניידר מברך את פרופ' פיליפ, מנהל המכון לאנדוקרינולוגיה וסוכרת בשניידר, המרכז הארצי לסוכרת נעורים בישראל, על זכייתו בפרס אנדראה פראדר למפעל חיים בהוראה ומחקר
פורסם: 10.01.21 | עודכן: 11.01.21


פרופ' משה פיליפ, מנהל המכון לאנדוקרינולוגיה וסוכרת במרכז שניידר, זכה בפרס על שם אנדראה פראדר למפעל חיים בהוראה ומחקר, שהוענק לו על ידי החברה האירופאית לאנדוקרינולוגיה פדיאטרית  (ESPE) על תרומה יוצאת מן הכלל בתחום אנדוקרינולוגית ילדים. 

 

פרופ' משה פיליפ הינו מומחה באנדוקרינולוגיה ורפואה פנימית ומנהל המכון לאנדוקרינולוגיה וסוכרת במרכז שניידר לרפואת ילדים משנת 1997. פרופ' פיליפ הינו בוגר אוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע והתמחה באנדוקרינולוגיה ילדים באוניברסיטת מרילנד בארה"ב. נוסף על ניסיונו הקליני הרב, משמש פרופ' פיליפ כמרצה בפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב. מאמריו של פרופ' פיליפ פורסמו בספרות מקצועית, לרבות בכתבי העת The New England Journal of Medicine ו- Journal of Pediatrics, Nature Medicine.

 

פרופ' פיליפ עומד בראש צוות המחקר של המכון. בין הישגי הצוות הבולטים הם: פרויקט הלבלב המלאכותי שנועד לתת פתרון ממשי לחולים בסוכרת המטופלים באינסולין, פרויקט Advisor Pro בו פותח כלי עזר תומך החלטות המבוסס על אינטליגנציה מלאכותית ושרותי ענן המכוון לצוות המטפלים בסוכרת לעזרה מותאמת אישית לשיפור האיזון ואיכות חייהם של ילדים סוכרתיים באמצעות ניהול מיטבי של טיפול בסוכרת, פרויקט פורמולת גדילה ייחודית המשפרת משמעותית גובה ומשקל בילדים רזים עם קומה נמוכה (ביחד עם המכון הגסטרואנטרולוגי בשניידר). 


ד"ר אפרת ברון הרלב, מנהלת מרכז שניידר לרפואת ילדים: "צוות בית החולים וההנהלה גאים בזכייתו של פרופ' משה פיליפ בפרס מפעל חיים על הישגיו הרבים ותרומתו יוצאת הדופן בתחום אנדוקרינולוגית ילדים. פרופ' פיליפ, הנמנה עם מומחי האנדוקרינולוגיה וסוכרת לילדים המובילים בעולם, מוביל את המכון לאנדוקרינולוגיה וסוכרת בשניידר שנים רבות ופוריות, אין לי ספק כי אלפי ילדים ובני משפחותיהם מרחבי הארץ והעולם, מוקירים אותו על מסירותו האינסופית, מקצועיותו ומחשבתו המקורית, ועל כך גאוותנו".

עבור לתוכן העמוד