חיפוש
דלג על חיפוש
לחיפוש ביטוי מדוייק הוסף גרשיים
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

הלב של שניידר

פורסם: 18.02.13 | עודכן: 16.12.15


תמונה ממפגש ילדים ובני משפחות בוגרי מערכת אקמו לדורותיהם

 

הלב של שניידרחוג הידידים של היחידה לטיפול נמרץ לב, נוסד בשנת 2009. חברי החוג, כולם אנשי עסקים ורוח המתגוררים בארץ, מחויבים ל "תיקון עולם" - מונח המביע רצון לתקן ולשפר את העולם בו אנו חיים.

חוג הידידים מבקש לענות על צרכיהם של הילדים המטופלים במחלקה, בני משפחותיהם והצוות הרפואי והפרה רפואי; לעזור ולתמוך במאמץ העיקש והקפדני למתן טיפול רפואי ברמה גבוהה; לגייס כספים ומשאבים לרכישת ציוד רפואי מתקדם ולשפר את רווחת הילדים המטופלים ביחידה ומשפחותיהם ולצוות המטפל ביחידה.

קהילה תומכת
אנו פועלים ליצירת קהילה התומכת ביחידה ומשמרת את מעמדה כמובילה עולמית בניתוחי לב וטיפול נמרץ בילדים. חוג הידידים שם דג על תמיכה בצוות היחידה במאמציו המתמידים לשמירה ושיפור איכות חייהם של הילדים, ובד בבד תומך בילדים ובמשפחותיהם כדי  להקל עליהם בהתמודדותם בשעותיהם הקשות.

ההתמקצעות והקידום הטכנולוגי בתחום הקרדיולוגי אינם פוסקים, והיחידה לטיפול נמרץ וניתוחי לב זקוקה למשאבים עצומים כדי להמשיך להוביל בחזית עולם הרפואה. כדי לעמוד במשימה זו, לא די בתקציב השוטף ובדיוק לשם כך אנחנו כאן - לגייס כספים מאנשים, מוסדות וארגונים שונים. נדיבותם של  התורמים היא הבסיס להצלחה.

יצירת קשר
אנו מזמינים אתכם להיות שותפים למטרה. תרומתכם ותמיכתכם ליחידה תתקבל בברכה ותסייע בקידום המטרה של הצלת חייהם של ילדים רבים. תרומות בישראל מוכרות לצורך מס.

למידע נוסף וליצירת קשר, התקשרו עכשיו לאפרת ראלברוק - 0543110936

עבור לתוכן העמוד