חיפוש
דלג על חיפוש
לחיפוש ביטוי מדוייק הוסף גרשיים
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

מרפאת מעבר לחולי CF

 

מטופל יקר,

בעשורים האחרונים חלה עליה דרמתית בתוחלת ובאיכות החיים של חולי CF. כתוצאה מכך, הוקמו במדינות שונות בעולם מרכזי CF למבוגרים, אשר הפכו עם הזמן לתו התקן העולמי של טיפול איכותי. מרפאות אלה הוקמו על מנת לענות בצורה מיטבית על צרכיה של אוכלוסיית המטופלים הבוגרת.
 
גם בישראל, מחלת ה-CF אינה עוד נחלתם הבלעדית של ילדים. למעלה מ-50 אחוזים מהמטופלים שלנו, ובישראל בכלל, הינם מעל גיל 20 שנה.
 
המרכז החדש, שהוקם בבילינסון, לטיפול ב-CF פועל במתכונת דומה למרפאה במרכז שניידר, וכולל רופאי ריאות מומחים ל- CF וצוות רב תחומי מקצועי ומיומן (אחות, פיזיותרפיסט, תזונאית, עובדת סוציאלית ופסיכולוגית) אשר יעמדו לשירותכם ולצרכיכם.

 
שיתוף פעולה זה משקף את השאיפה שלנו להמשיך ולהעניק לכם טיפול רפואי מצוין והוא מציב אתכם, המטופלים שלנו, ואת צרכיכם הרפואיים, במרכז. דוגמא אחת לחלק מהמאמצים שנעשים על ידי מרפאת ריאות מבוגרים בילינסון, הינה ייעודם של חדרים למטופלי CF מתוך שאיפה להקטין את סיכויי ההדבקה בזיהומים צולבים בעת ביקור במרפאה.
 
המעבר, באופן טבעי, עלול לעורר חששות ושאלות רבות. על מנת לייצר תהליך מעבר נכון, משמעותי, מקצועי ובעל ערך לכם, לבני משפחותיכם, ולנו, צוות המכון המלווה אתכם לכל אורך השנים – אנו מעודדים תקשורת כנה ופתוחה שתייצר מרחב בטוח לדיאלוג מפרה, להבעת מחשבותיכם ורגשותיכם בנוגע לתהליך כולו ולמרפאה החדשה.
 

בתוך כך, אנו מעוניינים לשמוע אתכם. דעתכם חשובה לנו והבעתה תסייע לנו רבות בבניית תהליך מוצלח. על כן, אנו מעבירים לכם שאלון אשר מבקש להבין את הצרכים הייחודיים והספציפיים של כל אחד ואחת מכם. הידע אשר ייאסף דרך שאלונים אלה יתמוך בבניית תהליך המעבר. בעזרתו ננסה להתאים ולתפור את תהליך ההעברה למידותיו של כל אחד מכם. את השאלון יש למלא ולשלוח לכתובת מייל מכון ריאות:

כאן יש תמונה

 

אנו מודים לכם על מילוי השאלונים ועל שיתוף הפעולה.

חשוב לנו לציין כי בהמשך תתקיימנה שיחות אישיות עם כל מועמד למעבר כחלק מתהליך מובנה וכוללני אותו אנו מיישמים.


בכבוד רב ובברכת הצלחה גדולה,
צוות המכון לרפואת ריאות והמרכז לסיסטיק פיברוזיס - CF ע"ש קטי ולי גראוב

עבור לתוכן העמוד