חיפוש
דלג על חיפוש
לחיפוש ביטוי מדוייק הוסף גרשיים
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

מרפאת נע"ם (נשימה עיכול משולב) Aero-digestive clinic

מטרת מרפאת "נעם" הינה לתת מענה מקצועי כוללני לילדים עם בעיות בריאות מורכבות המערבות את דרכי האוויר ודרכי העיכול - Aerodigestive. מדובר על מרפאה רב תחומית, העובדת בגישת  clinical care co-ordination, אשר פותחה בארה"ב.  לפי גישה זו, הטיפול משלב מומחים רפואיים ממספר תחומים, התורמים מהידע והניסיון שלהם בבעיות בריאות מורכבות בתחום.

המשימה של מרפאת "נעם" היא לספק גישה כוללת, רב-תחומית להערכה וטיפול בילדים עם מחלות כרוניות מורכבות המערבות את דרכי האוויר, הריאות ומערכת העיכול העליונה. זאת על מנת להאריך את תוחלת החיים ולשפר את איכות החיים של מטופלים אלה, בין היתר בתחום איכות השינה, דפוסי האכילה ועוד.

קהל היעד הינו ילדים עם מחלות כגון: airway stenosis, aspiration pneumonias and lung disease, esophageal dysmotility, esophageal stricture, laryngeal cleft, tracheo-esophageal fistula, tracheostomy and ventilator dependent children, vocal cord paralysis.

במרפאה שמים דגש מיוחד על המשכיות של טיפול ומעקב לאורך כל משך הטיפול, כולל תקשורת יעילה בין צוותים שונים, גורמים בקהילה והמשפחה. כתוצאה מכך, הגישה והעבודה המאוחדת בין הצוותים הובילה לקצב מהיר יותר באבחון, יחד עם יתר דיוק אבחנתי וטיפולי.

 

יצירת קשר עם המרפאה בטלפון: 03-9253931
או באמצעות המייל:

כאן יש תמונה 

עבור לתוכן העמוד